
🎾Tennis
Campioana de la Wimbledon, suspendată 4 ani din tenis! Decizia luată de ITIA
O fostă campioană de la Wimbledon a fost suspendată patru ani din tenis de către Agenția Internațională pentru Integritate în Tenis (ITIA). Decizia face ca jucătoarea să nu poată participa la competiții până în anul 2030. Aceasta deținea un titlu de Grand Slam înainte de aplicarea sancțiunii.
Sport.News·1h
SourceContinue reading
No news yet
Check back soon for the latest sports news

