
🎾Tennis
Gestul făcut de Jessica Pegula după ce a pierdut finala de la Berlin
Jucătoarea americană Jessica Pegula a pierdut finala turneului de tenis de la Berlin în fața cehei Linda Noskova. După înfrângere, Pegula a avut un gest remarcat de public și presă. Meciul a reprezentat o nouă finală ratată pentru americancă la acest turneu din Germania.
Sport.News·1h
SourceContinue reading
No news yet
Check back soon for the latest sports news

