
🤾Handball
Gloria Bistriţa şi CSM Bucureşti şi-au aflat adversarele din Liga Campionilor » Dueluri de foc pentru echipele românești
În urma tragerii la sorți din 26 iunie, echipele românești Gloria Bistrița și CSM București și-au aflat adversarele din faza grupelor Ligii Campionilor la handbal feminin. Cele două formații vor reprezenta România în competiția europeană, care va debuta în weekendul 5-6 septembrie 2026. Ambele echipe se pregătesc pentru dueluri dificile în grupa lor.
Sport.News·3h
SourceContinue reading
No news yet
Check back soon for the latest sports news

