
🤾Handball
Handbal feminin. CSM Bucureşti şi Gloria Bistriţa şi-au aflat adversarele din grupele Ligii Campionilor
CSM București și Gloria Bistrița și-au aflat vineri adversarele din faza grupelor Ligii Campionilor la handbal feminin. CSM București, aflată la al 12-lea sezon consecutiv în competiție și vicecampioană, va evolua în Grupa A, unde va întâlni echipe precum Team Esbjerg, FTC și Brest Bretagne Handball. Obiectivul declarat al echipei rămâne calificarea în fazele eliminatorii, potrivit team managerului Aurelia Brădeanu.
Sport.News·2h
SourceContinue reading
No news yet
Check back soon for the latest sports news

