
🤾Handball
Handbal feminin: Gloria Bistrița și CSM București și-au aflat adversarele din grupele Ligii Campionilor
Campioana națională CS Gloria Bistrița și vicecampioana CSM București și-au aflat adversarele din grupele Ligii Campionilor la handbal feminin, ediția 2026/27, în urma tragerii la sorți care a avut loc vineri, 26 iunie 2026, la Viena. Cele două echipe românești vor participa în faza grupelor competiției europene de top, însă detaliile complete privind adversarele sunt disponibile doar abonaților Agerpres.
Sport.News·2h
SourceContinue reading
No news yet
Check back soon for the latest sports news

