
🤾Handball
Handbal masculin: Dinamo, în grupă cu deţinătoarea trofeului, Barça, în Liga Campionilor
Campioana Dinamo București a aflat vineri adversarele din grupele Ligii Campionilor la handbal masculin. Dinamoviștii vor evolua în grupa E alături de deținătoarea trofeului, Barcelona (Spania), Montpellier Handball (Franța) și SAH Aarhus (Danemarca). Primele două clasate din fiecare grupă vor avansa în runda principală, iar echipele de pe locurile trei și patru vor continua în Liga Europeană de Handbal Masculin a EHF.
Sport.News·3h
SourceContinue reading
No news yet
Check back soon for the latest sports news

