
🤾Handball
Handbal: Repartiţia echipelor româneşti în urnele valorice la tragerea la sorţi din Liga Campionilor – CSM Bucureşti şi Gloria Bistriţa, urnele 1 şi 2, Dinamo Bucureşti, urna 3
EHF a anunțat repartizarea echipelor românești în urnele valorice pentru tragerea la sorți din Liga Campionilor, ediția 2026-2027, programată vineri. La feminin, vicecampioana CSM București a fost plasată în urna 1, iar campioana Gloria Bistrița în urna 2. La masculin, campioana Dinamo București se află în urna 3.
Sport.News·1h
SourceContinue reading
No news yet
Check back soon for the latest sports news

