
🎾Tennis
Irina Begu a învins-o pe Venus Williams, după trei ore de joc, la Bad Homburg
Irina Begu a obținut o victorie remarcabilă împotriva americancei Venus Williams la turneul de la Bad Homburg, după un meci disputat pe parcursul a trei ore. Rezultatul este cu atât mai valoros cu cât jucătoarea din București revenise în circuit după o absență de opt luni. Performanța marchează o revenire importantă pentru tenismena română.
Sport.News·1h
SourceContinue reading
No news yet
Check back soon for the latest sports news

