
🤾Handball
Liga Campionilor la handbal: CSM București, urna 1, Gloria Bistrița, urna 2, Dinamo, urna 3
EHF a anunțat repartizarea echipelor românești în urnele valorice pentru tragerea la sorți din cadrul Ligii Campionilor la handbal, sezonul 2026-2027. La feminin, vicecampioana CSM București a fost plasată în urna 1, Gloria Bistrița în urna 2, iar Dinamo în urna 3. Tragerea la sorți urmează să aibă loc vineri.
Sport.News·2h
SourceContinue reading
No news yet
Check back soon for the latest sports news

