
🤾Handball
OFICIAL! România va avea 3 reprezentante în sezonul 2026/2027 al Ligii Campionilor la handbal
România va fi reprezentată de trei echipe în sezonul 2026/2027 al Ligii Campionilor la handbal, după ce EHF a publicat lista oficială a echipelor acceptate. La feminin, Gloria Bistrița și CSM București vor participa în competiție, iar la masculin, campioana Dinamo va reprezenta România. O singură echipă românească solicitase un upgrade de participare înaintea acestei decizii.
Sport.News·2h
SourceContinue reading
No news yet
Check back soon for the latest sports news

