
⚽Football
Răsturnare de situație: Alex Băluță refuză Poli Timișoara și semnează cu o contracandidată la promovare! Update Exclusiv
Alexandru Băluță revine în România după un an petrecut în SUA și Turcia. Deși era așteptat să semneze cu Poli Timișoara, fostul jucător al FCSB-ului a refuzat oferta și a ales să se alăture unei alte echipe candidate la promovare. Detaliile exacte despre noua sa destinație urmează să fie confirmate.
Sport.News·2h
SourceContinue reading
No news yet
Check back soon for the latest sports news

